PRACOWNICY



tl_files/Pliki aktualnosci/Stary Sacz/Marek Kroczek.JPG
mgr inż.  Marek Kroczek
Kierownik Oddziału ZPKWM w Starym Sączu
Główny specjalista ds. ochrony środowiska
18 446 09 00
e-mail:  m.kroczek@zpkwm.pl

mgr inż. Tadeusz Wieczorek
mgr inż. Tadeusz Wieczorek
Główny specjalista ds. ochrony przyrody
18 446 09 00
e-mail: t.wieczorek@zpkwm.pl

mgr inż. Iwona Szczygieł
mgr inż. Iwona Szczygieł
Główny specjalista ds. edukacji
18 446 09 00
e-mail: i.szczygiel@zpkwm.pl

Danuta Fiut
Danuta Fiut
Samodzielny referent ds. administracyjno – księgowych
18 446 09 00
e-mail: d.fiut@zpkwm.pl

mgr Bernadetta Kotas
mgr Bernadetta Wacławek
Specjalista ds. ochrony krajobrazu, wartości historycznych i kulturowych
18 446 09 00
 e-mail: b.kotas@zpkwm.pl

 

tl_files/Stary Sacz/Pracownicy Zdjecia/Wojciech Skoczen 4.jpg
Wojciech Skoczeń
Starszy strażnik - konserwator terenów zielonych
18 446 09 00
 e-mail: w.skoczen@zpkwm.pl

 


 

tl_files/Pliki aktualnosci/Stary Sacz/A.Swisterska.jpg
mgr inż. Anna Świsterska
Specjalista ds. turystyki i rekreacji
18 446 09 00
 e-mail: a.swisterska@zpkwm.pl

 


tl_files/Stary Sacz/Piotr Siedlarz.jpg

mgr inż. Piotr Siedlarz
Specjalista ds. ochrony przyrody
18 446 09 00
 e-mail: p.siedlarz@zpkwm.pl

tl_files/Pliki aktualnosci/Stary Sacz/Bialy.JPG

mgr. Monika Ledniowska

Starszy specjalista ds. zarządzania projektem
18 446 09 00
 e-mail:   m.ledniowska@zpkwm.pl
Etat współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa na lata 2014-2020 w ramach projektu "Utrzymanie różnorodności biologicznej łąk i pastwisk górskich poprzez prowadzenie gospodarki pasterskieji"

Malopolska

Oddział Stary Sącz - Parki



Galeria


zaba-wodna-2.jpg
zaskroniec-zwyczajny.jpg
opactwo-benedyktynow-w-tyncu.jpg
pustynia-bledowska---desant-spadochronowy-kopia.jpg

Informacja turystyczna



Znajdź nas na

PARTNERZY

Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich
Tarnowskie Centrum Informacji
K
Samorządowe Centrum Edukacji w Tarnowie
Uniwersytet Pedagogiczny
Tarnów i
Collegium Tarnoviense